Yaz Stajı Yapacak Öğrencilerin Dikkatine! (Form Linkleri Güncellendi)

28 May

  • İnşaat Mühendisliği
    Bölümü
  • Tüm Duyurular

2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında yaz stajı yapacak öğrencilerin dikkatine!!!

Yaz stajı tarihleri Dekanlığımız tarafından net olarak belirlenmiş ve 4 farklı döneme ayrılmıştır. Staj yapabileceğiniz dönemlere ait tarihler ve staj evraklarının teslim edileceği son tarihler aşağıdadır.

ÖNEMLİ NOT: YAZ OKULUNA GİDECEK ÖĞRENCİLER UZAKTAN EĞİTİM DAHİ OLSA YAZ OKULU TARİHLERİNE DENK GELEN DÖNEMLERDE STAJ YAPAMAZLAR. BU ŞEKİLDE STAJ BAŞVURUSU YAPANLARIN STAJLARI, STAJ DEFTERİ DEĞERLENDİRME SÜRECİNDE REDDEDİLECEKTİR.

Google Classroom üzerinde her staj dönemine ait, sorularını sorabileceğiniz ve "ÖĞRENCİ STAJ BİLGİ FORMU"nuzu doldurup yüklemeniz gereken sınıflar oluşturulmuştur.

Herkes yaz stajını yapacağı döneme ait sınıfa katılarak oradaki "ÖĞRENCİ STAJ BİLGİ FORMU"nu doldurup yüklemek zorundadır.

Google Classroom Katılım Kodları:

1. Dönem : vdqpj2k

2. Dönem : 6vmd5jq

3. Dönem : tfwjntt

4. Dönem : zw7ypch

Staj yapacağınız firma/kurum tarafından ıslak imzalı staj başvuru evraklarınızı, staj dönemlerine göre belirtilen son teslim tarihine kadar, İnşaat Mühendisliği Bölüm Sekreterliğine (Mühendislik Fakültesi A Blok) elden veya posta/kargo yoluyla teslim etmeniz gerekmektedir.

Not: Google Classroom üzerindeki "Öğrenci Staj Bilgi Formu"nu doldururken, GSS (Genel Sağlık Sigortası) kısmının da hatasız ve eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

Staj formları ve sözleşmeleri aşağıdadır.

Staj Kabul ve Sözleşme Formu

Form 2

Form 3a

Form 3b

Örnek Staj Defteri